Oferta archiwalna

Buty damskie wspinaczkowe Rock Pillars r.36, 37,5

Oferta archiwalna

139,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


obuwie wspinaczkowe Stalowa Wola, Rock Pillars Stalowa Wola, technologia Grippin Edge Stalowa Wola, Optimal Stalowa Wola, Quick Closure Stalowa Wola

Stream QC to idealna równowaga pomiędzy wygodą a skutecznością – bez poświęcania żadnej z tych cech. Pozornie prosta konstrukcja chowa w sobie niebywały komfort, a rozwiązania techniczne mogą sprostać wielu wymaganiom. Wyściełana przednia część jest na tyle obszerna, że mieści lekko podwinięte palce. To sprawia że bez problemu i bezboleśnie wykorzystywać można najmniejsze nawet stopnie i krawądki. Wykorzystywanie mikrorzeźby skalnej ułatwia sama konstrukcja Stream QC. But zyskał profilowanie typu Optimal. Oparte na „standardowej” stopie kopyto zostało zoptymalizowane tak, aby sprostać wymaganiom wspinaczki. Lekko zakrzywione, średnio asymetryczne – świetnie sprawdzają się dla osób o standardowej lub większej szerokości stopy. Do tego dodać możemy bezszwową piętę (rozwiązanie stosowane przez Rock Pillars od 1994r.), co zapobiega powstawaniu podrażnień lub otarć w tej okolicy. Jako podeszwę zastosowano Grippin Edge – mieszankę gumy opracowaną w laboratoriach Rock Pillars, cechującą się świetnym tarciem przy jednoczesnym zachowaniu dużej stabilności na krawądkach. Dodatkowo Grippin Edge jest bardzo odporny na odkształcenia, co zapewnia utrzymanie fasonu - nawet podczas długiego, intensywnego używania but zachowuje swoją precyzję. Wykonana ze skóry naturalnej cholewka umożliwia bardzo dobre dopasowanie do stopy. Jest to także możliwe dzięki zastosowaniu systemu zapinania na rzepy typu Quick Closure (QC). Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest ciągłe ściąganie i zakładanie buta. Ułatwiają to także dwie pętle umieszczone nad piętą. Stream QC to kompromis pomiędzy sportowymi zapędami, a poszukiwaniem komfortu...bez poświęcania żadnej z tych cech.Technologia:
Grippin Edge: opracowana w celu połączenia świetnego tarcia i przyczepności z dużą stabilnością na krawędziach. Zachowuje swój kształt nawet podczas wielogodzinnego użytkowania i zapewnia doskonałą trwałość.


Optimal: delikatnie zakrzywione i średnio asymetryczne. Przeznaczone dla stóp o standardowej szerokości oraz szerszych. Obszerna pięta i przód modelowany dla większego komfortu.


Sztywność: średnia. Wspomaga mieśnie stóp nieprzyzwyczajonych do butów wspinaczkowych lub przy dłuższych drogach.


Quick Closure (QC): dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałych rzepów Velcro gwarantuje wysoki komfort oraz szybkie i łatwe dopasowanie. To idealnie rozwiązanie dla wspinaczy, którzy co rusz muszą ściągać i zakładać buty.
Ważne do: 2019.09.02, wyświetleń: 11

nr ogłoszenia: 16155